Časté otázky | Aerial Fit Studio
MENU

Časté otázky

Pre úplných začiatočníkov je určená hodina "Intro to Aerial", kde sa naučíte základy Aerial Silk a Aerial Hoop. Koľko hodín musíte absolvovať na zvládnutie ďalšieho levelu posúdi inštruktor individuálne.

Samozrejme, každý niekde začínal. Už len samotnými tréningami Intro to Aerial naberiete silu a zlepšíte flexibilitu. Skvelým doplnkom sú hodiny špeciálne zamerané na zlepšenie týchto daností - Aerial Fitness a Flexi Yoga.

Pre tých, ktorí už majú skúsenosti so vzdušnou akrobaciou odporúčame zaradiť sa na hodiny označené L1 (level 1) alebo L2 (level 2). Viac informácií ohľadom levelov nájdete na podstránke Aerial Hoop a Aerial Silk.

Všeobecne odporúčame dlhé legíny s vysokým pásom a priliehavé tričko alebo body. Nie je potrebná žiadna obuv, stačia ponožky, cvičí sa naboso. Takisto nezabudnite na uteráčik a fľašku s vodou, pretože pitný režim je dôležitý. Pokiaľ sa však stane, že si niečo z toho zabudnete, požičiame vám :)

Hodinu začíname rýchlym zahriatím, po ktorom nasleduje rozcvička celého tela, dynamický strečing a prípravné cviky. Táto časť je dôležitá na to, aby sme telo pripravili na tréning a aby sa predišlo zraneniam. Nasleduje nácvik jednotlivých prvkov akrobacie, kde inštruktorka najprv predvedie názornú ukážku a potom pomáha klientkam dostať sa do danej pozície. Hodina končí strečingom a uvoľnením jednotlivých namáhaných partií.

Maximálna kapacita na jednu hodinu je uvedená v podrobnostiach pri danej hodine v rozvrhu. K dispozícii máme 4 závesné body, klientky sú v dvojiciach na jednom kruhu / šále a striedajú sa. Navzájom si tak môžu pomôcť, poradiť a zároveň načerpať sily na ďalší cvik. Na hodinách Aerial Fitness, Flexi Yoga a ďalších sa cvičí individuálne.

V rozvrhu vyberte príslušný termín a kliknite na rezervovať. Na vytvorenie rezervácie je však potrebné byť prihlásený a mať dostatok kreditov.

Všetky informácie ohľadom kreditov nájdete na stránke Rezervácie a kredity.

Štúdio sa nachádza v Bratislave, mestskej časti Nové Mesto. Nájdete ho na ulici Hattalova 12/A na 1. poschodí vľavo. -- odkaz navigovat

Áno, pokiaľ je to možné, skúste prísť 15 minút pred začiatkom hodiny. Vyhnete sa tak stresu v zápche a stihnete sa včas pripraviť na hodinu. -- odkaz navigovat

Áno. Priamo pred budovou je k dispozícii veľké bezplatné parkovisko s dostatkom parkovacích miest.

Najbližšie zastávky MHD sú Mladá Garda ( električky č. 1, 3, 7), Zátišie (električka č. 4, autobus č. 51) a Hálkova (autobusy č. 98, 50).

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku - kontaktujte nás.